Web Analytics

Luizi flet për shtatzaninë e Kiarës

Kiara dhe Luizi janë duke shijuar pushimet së bashku në Bodrum, udhëtim që e fituan gjatë eksperiencës së tyre në “Big Brother VIP”.

Megjithatë së fundmi qarkulloi një lajm se Kiara mund të ishte shtatzënë, pas një fotoje ku ajo dukej me barkun e rrumbullakosur.

Teksa ka zhvilluar një live sot në Instagram, Luizi ka folur për këtë thashethem, të cilin e ka mohuar duke thënë se nuk kanë test shtatzanie, por Kiara nuk ka shfaqur simptoma.

“Këtu nuk kemi test shtatzanie, por nuk ka shfaqur shenja, kështu të vjella e gjëra, Kiara nuk ëshët shtatzënë”- tha Luizi.

Nga rubrika