Web Analytics

Majlinda Zeka u nda nga burri këngëtar, por sot po paguan 1000 euro për një koncert?!

Botuar nga: InfoKosova

Majlinda Zeka u bë figurë e njohur dhe e komentuar nga lidhja dhe ndarja më reperin Majk.

Ajo së fundmi na tregoi se ishte në koncertin e këngëtares së njohur Adele.

Majlinda ndau disa momente nga koncerti, dhe emocionet e përjetuara nga performance e Adele.

Kujtojmë që para disa ditësh fansat e Adele, kanë reaguar për çmimet e biletave në koncertet e saj në Evropë që po shkojnë deri në 1000 euro.

Po ju do të paguani për një performanc 1000 euro?/kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT