Web Analytics

Miku i Xhensiles dhe Besit ka një kërkes publike për ta

Botuar nga: InfoKosova

Fansat e Besart Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt, e kanë të vështirë të besojnë se çifti është drejt divorcit, dhe nuk kanë faj, sepse prej rreth 3 vitesh, marrëdhënia e tyre vihet herë pas here në pikpyetje e diskutohet për ndarje.

Por këtë herë, ishin vetë ata që dhanë shenjat se diçka nuk shkon.

Xhensila nisi divorcin dhe u largua në Dubai, si nisi kriza mes çiftit!

Duket se një person qëndron mes të dyve dhe ai është Andi Murra, i cili ka reaguar për herë të parë rreth kësaj çështje.

“Unë i kam njohur të dy, dhe të dy kanë një shpirt të rrallë.

Ky rast më ka prekur vërtet shumë sepse i kanë dedikuar shumë njëri tjetrit.

Çdo gjë që të ketë ndodhur mes jush edhe gjëja më e keqe në botë kalojeni sepse atëherë do mbaheni mend, sakrificat janë ato që mbahen mend, sepse në këngën tuaj thujet ‘Dashuria jonë të gjitha i mund’, Mundeni…Më falni për postin”,- shkroi ai tek ka bërë tag çiftin.

Shiko postimin:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT