Web Analytics

Ndodh krisja e parë mes dyshes në BBVA, Sara largohet e nervozuar nga Bardhi

Botuar nga: InfoKosova

Sara dhe Bardhi, çifti që kanë shprehur pëlqimin për njëri-tjetrin në Big brother VIP, kanë kaluar një moment nervozizmi.

Banorja është mërzitur për një reagim të Bardhit, që më pas u kthye në diskutim nga të tjerët.

Sara ka shkuar në shtratin ku qëndronte banori dhe i ka kërkuar të mos bëjë më shaka, e më pas ka përmendur faktin që nuk e ka pyetur fare gjatë ditës.

“Nuk e di çfarë ke pasur, nuk më the gjë”, u shpreh Bardhi, gjë që acaroi më tepër Sarën, e cila u largua menjëherë.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT