Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

“Në 133 ditë në BBV, 100 ditë ka qarë”- Deklarata e Julit për Romeon

Në një diskutim të fundit, Jul Deda ka bërë një deklaratë të papritur për Romeo Veshajn.

Ai është shprehur për Romeon se në 133 ditë qëndrimi në shtëpinë e Big Brother VIP, 100 ditë vetëm ka qarë dhe eshte viktimizuar.

Juli më tej shton se nga Romeo nuk ka parë ndonjë inteligjencë.

“Në 133 ditë BBV, 100 ditë ka qarë.

Çdo ditë ka qenë duke qarë, duke vuajtur, duke bërë viktimën.

Kaq! S’ka treguar ndonjë inteligjencë“, tha aktori.

Të fundit