Web Analytics

Nusja e Goldit e tepron me operacione plastike, nuk do të mund ta njihni

Botuar nga: InfoKosova

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Ndërkaq, në fotografinë e fundit të postuar, po vërehen shumë operacionet e saj plastike./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT