Web Analytics

Pamje të patransmetuara, del momenti i përplasjes se Ganiut dhe Shqipes

Botuar nga: InfoKosova

Një ngjarje e paprecedentë u shënua edhe sot, para pak çastesh në shtëpinë më të famshme në vend “Big Brother VIP Kosova”.

E gjithë skena ka ndodhur mes Ganiut e Shqipes, ku kjo e fundit pas një diskutimi e ka goditur me shishe në shpinë.

Në prime u transmetuan këto pamje të debatit që fillimisht nisi për punë të shtëpisë.

“Pijanec i vogël, person i varuar nga pija do veproj në këtë mënyrë, ti je llom nuk merrem me njerëz si puna yte”, tha Shqipja.

Ganiu kërkon ta dij se ku është një maicë e tij.

“Nëse nuk marr një përgjigje do i gjuj teshat”, tha Ganiu.

Ganiu fillon që të gjuaj teshat dhe aty eskalon Shqipja duke e gjuajtur pijë.

Shiko videot:

@insajderiofficial

#Kosova #fypシ゚viral #fyppppppppppppppppppppppp #shqipe #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #bigbrothervipkosova #bigbrothervipkosova2 #ganigermia #shqipehysenaj #blerando

♬ original sound – GazetaInsajderi

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT