Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Pas BBVK-së, Alaudini “mbush” xhepin plot dhe arratiset në këtë vend me Liberten

Pas një edicioni shumë të suksesshëm të Big Brother VIP Kosova 2, Alaudini Hamiti dhe Liberta Spahiu janë nisur drejt një vendi të nxehtë.

Destinacioni i tyre ishte Kolumbia dhe këtë e treguan përmes fotografive.

Ky udhëtim u bë përmes As Travel, agjensionit besnik të tyre.

Ka qenë Liberta ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi në Instagram, duke treguar se pushimet sapo kanë nisur për të.

Shiko fotot:

Të fundit