Web Analytics

Pas lindjes Shkurta kthehet në shtëpi, Albert i bën befasinë e ëmbël

Këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi, është bërë nënë për herë të dytë.

Pas djalit të saj të parë, Malit, ajo ka sjell tashmë në jetë edhe një tjetër djalë.

Kron është emri i djalit të dytë të këngëtares së njohur kosovare, përcjell ORAinfo.

E disa ditë pas lindjes, Shkurta është lëshuar nga spitali dhe ka shkuar në shtëpi.

Atje ajo është pritur ngrohtësisht nga burri dhe djali i saj.

Madje Alberit është kujdesur që ta stolis shtëpinë , duke i ofruar një ambient të ngrohtë.

Ky gjest i burrit e ka lumturuar këngëtaren e cila ka sjellë disa imazhe shumë të bukura nga shtëpia pranë me të dashurëve të saj. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika