Web Analytics

Pasi përshendeti banoret me shprehjen “Selamu Alejkum”, ky ishte reagimi i publikut

Botuar nga: InfoKosova

Ervini ishte ai i cili sonte u eliminua nga Big Brother VIP Albania.

Para se të dilte, ai u përfshi në një debat, për praktikimin e fesë islame brenda shtëpisë.

E pas eliminimit, Ervini përshëndeti nga studio banorët brenda.

Por, vëmendje mori fjala me të cilën i përshëndeti.

“Selamu Alejkum”, ishte fjala të cilën Ervini e cilësoi si fjala më e mirë në botë, e që vëmendje edhe më të madhe mori brohoritjet dhe duartrokitjet e publikut në studio.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT