Web Analytics

Që kur u nda nga Fero të pasmet e Arbenites kanë pësuar ndryshime

Botuar nga: InfoKosova

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është bërë objekt i vëmendjes së madhe në rrjetet sociale pasi ka postuar dy foto tërheqëse në“Instastory”.

Ajo ka ekspozuar linjat e saj trupore të përkryera duke veshur një fustan të ngushtë me mëngë dhe pozuar me elegancë pranë murit.

Madje te pasmet e saj nuk kanë qenë asnjëherë në formë.

Edhe pse e zënë me angazhime të shumta, Arbenita vazhdon të mbajë lart standardet e paraqitjes së saj, duke u shfaqur dhe duke kujdesur për detajet në çdo moment.

Fansat e saj nuk kanë hezituar të shprehin admirimin e tyre, duke vlerësuar postimet e saj të jashtëzakonshme që i çmendin me bukurinë e tyre.

Shiko foton:

Të FUNDIT