Web Analytics

Sara përplaset ashpër me Ilnisën: Je këtu sepse ke bërë dashuriçka me Meritonin

Botuar nga: InfoKosova

Një debat i nisur që mbrëmjen e djeshme mes vajzave ka vazhduar të degradojë dhe sot. Bëhet fjalë për Ilnisën dhe Sarën.

Sara e konsideron Ilnisën si një lojtare të dobët e cila është në lojë vetëm sepse ka bërë dashuriçka me Meritonin.

‘Unë nuk merrem me lojtare të nivelit tënd’- i është kthyer Ilnisa teksa qëndron përballë Saras, e ndërsa kjo e fundit i thotë: ‘Jam gati, merru me mua!’

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT