Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tag: Gezime Hamzaj

Djali dhe reja e Remzijes udhëtojnë për ne Itali, sjellin fotot e ëmbla nga atje

Familja e Hamit, djali i këngëtares Remzie Osmani, ka shijuar aventurën e udhëtimit në Itali dhe ka ndarë momente...

Reja e Remzies nis sezonin e dasmave me valle popullore, publikon videon duke vallëzuar

Reja e Remzie Osmanit, Gezimja ka nisur sezonin e dasmave në një notë të gëzueshme dhe të ritmuar me...

Gëzimja realizon fotosesion me vajzën e saj, duket si të ishin motra

Reja e këngëtares Remzie Osmani, Gëzimja, ka vendosur që të aktivizohet sërish në rrjete sociale. Ndryshe nga herët e tjera,...

Reja e Remzijes paska shtuar goxha peshë, i dalin ‘tulat’ në fotot e fundit

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e...

Të kombinuar në veshje, Gëzimja sjell fotot e ëmbla me burrin e fëmijët

Gëzimja dhe Hami kanë publikuar fotosesionin e tyre për festat e fundvitit. Mes fotove Gëzimja shprehu disa fjalë zemre për...

Befason Remzija, e merrë rejën Gëzimen të punojnë së bashku

Këngëtarja Remzije Osamani së fundmi duket se po ndërron profesion. Ajo përveç këngës po merret edhe reklaminin si modele e...

Gëzimja niset për në dasmë me burrin e saj, mahniti të gjithë me dukjen

Gëzimja është reja e këngëtares Remzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e...

Reja e Remzies shfaqet komplet ndryshe, do të befasoheni me ndryshimin

Gezimja eshte e njohur ne publik si reja e kengetares se njohur Remzie Osmani. Ajo tashme ka fituar ndjekesit e...

E tepron Gëzimja, ekspozon gjoksin me fustan super të ngushtë

Gëzimja është reja e këngëtares Remzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e...

Gëzimja do ta nervozoj burrin, publikon foto me gjoksin në ‘fushë’

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e...

Gëzimja mundohet ta bëj vetë frizuren por këtë herë i’a huq keq

Gezime Hamzaj u be e njohur per publikun si reja e kengetares se njohur Remzie Osmani. Ajo ka treguar gjithmone...

Reja e këngëtares Remzie Osmani ‘zyrtare e lartë’

Reja e këngëtares Remzie Osmani, i është kthyer Instagramit, duke postuar më shumë e më shpesh. Gëzimja, më nuk po...