Web Analytics

U ndan nga partneret, Roberti e Patrisi habisin me veprimin e fundit

Javët e fundit po komentohet nga do ndarja në mes të Robert Berishës dhe bukuroshes Laureta Macedonsi.

Çifti ka fshire çdo fotografi të përbashkët në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Gjithashtu në javën e njëjtë u komentua edhe ndarja në mes të vëllait të Robertit, Patris Berisha me këngëtaren Tuna Sejdi, më të cilën ka dy fëmijë.

Kjo krejt erdhi pasi Tuna beri një deklaratë thumbuese të rolit të babit.

Duket se vëllezërve Berisha nuk po ia lë shenjë ndarja, pasi Roberti dhe Patrisi pas një kohë të gjatë u fotografuan pran njeri-tjetrit./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika