Web Analytics

U përjashtua nga dasma, Sara merr vendimin e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Sonte po mbahet dasma tradicionale në BBVA.

Meritoni dhe Ilnisa ishin çifti i cili i than po njeri-tjetrit, shkruan InfoKosova.

Megjithatë, çifti kishte të drejt të përjashtonte dikë.

Ata përjashtuan Vesen dhe Sarën.

Kjo e fundit edhe pse nuk ishte e ftuar la banoret me gojë hapur teksa shihet se u vish u rregullua dhe shkoj në dasëm.

Po ju a do shkonit në një dasëm nëse nuk do ishit ë ftuar?/InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT