Web Analytics

Urimi që Beniada i bëri Trixes për ditëlindje do ju bëj të shkriheni së qeshuri

Botuar nga: InfoKosova

Nëse ka një gjë që publiku shqiptarë pëlqeu tek Beniada ishin batutat e saj të lezetshme së bashku me shqipen e saj gjysmë italiane.

Por edhe në rrjetet sociale Benny vazhdon të jetë e lezetshme me komentet dhe statuset e saj.

Ky urim që i ka bërë Trixës për ditëlindje tërhoqi vëmendjen tonë dhe realisht na solli humorin në këtë ditë me shi.

Jeta e Beniadës është momentalisht mes Shqipërisë dhe Italisë. Për momentin ajo është pjesë e ekranit të Top-Channel në një nga rubrikat të programit “E Diell”.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT