Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Vetura e saj superluksoze bie në sy rrugëve të Turqisë, Morena lajm në mediat turke për jetën e shtrenjtë

Morena Taraku është nga vajzat shqiptare që njihet për jetën e saj luksoze.

Bukuroshja këtë e shfaq edhe në rrjetet sociale ndërsa ka rënë në sy edhe të mediave turke, atje ku po jeton kohët e fundit.

Snob Magazin ka shkruar për Morenën dhe jetën e saj duke publikuar disa foto të realizuara në qytetin Nişantaşı të Turqisë.

Në pamje shihet Morena me babain e saj teksa drejtohen tek vetura, e cila është kryetema e këtij lajmi përshkak çmimit të saj, sipas tyre vetura e Morenës kap shifrën e 10 milionë lirave turke.

Nga rubrika