Web Analytics

Yllka Kuqi e zvogëlon hundën, ndryshimi është i mahnitshëm

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Yllka Kuqi vitet e fundit ka qenë dukshëm më produktive në muzikë, e gjithashtu ka ndryshuar formatin artistik.

Dikur këngëtare festivalesh, sot “arena” e saj e zakonshme janë dasmat, ahengjet e ndryshme dhe mbrëmjet muzikore në Diasporë.

Këngëtarja, që është edhe nënë e një vajze, duket bukur dhe në formë të shkëlqyer fizike.

Ajo, ka deklaruar se nuk ka bërë ndonjëherë ndërhyrje në portret, ama hunda e saj së fundi ka ndryshuar dukshëm.

A është efekt i grimit, photoshopit, apo hunda është zvogëluar në mënyrë kirurgjikale, këtë e di më së miri vetëm Yllka.

Shiko Foton:

Të FUNDIT