Web Analytics

A e keni ditur se Heidi Baci vite më parë vuante nga kjo sëmundje?

Botuar nga: InfoKosova

Heidi Baci ka folur se dikur ajo u diagnostikua me tumor në dorë.

“Shkova (për të bërë kontrollin) dhe doli që ishte tumor.

Faktikisht, e kapa në kohë sepse dora ka shumë lidhje dhe mund të kishte kapur gjakun, nervat, çdo gjë dhe mund të degradonte situata.

Kështu që, këshilla më e mirë është ta kontrollojmë veten për këto gjëra”, shprehet ajo.

Konkurrentja shtoi gjithashtu se gjyshja e saj ishte diagnostikuar me të njëjtën sëmundje dhe për pasojë kishte ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare.

Rrëfimi i saj vjen pasi një zarf i bardhë nga produksioni, u tha banorëve të tregonin një histori personale apo një ngjarje të një të afërmi, që ka përjetuar një sëmundje serioze.

Shiko videon:

Të FUNDIT