Web Analytics

Alban Ramosaj përfundon në stacion policorë, e shpëtojnë këto dy femra

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Alban Ramosaj, ka përfunduar në stacion policorë.

Këtë e bëri të ditur përmes një fotografie në Instagram, shkruan ”Kosovarja”.

Ai kishte pozuar krahë dy femrave të cilat tregoj se e kanë shpëtuar.

Këngëtarja Rina Balaj dhe Fortesa Blakaj, ishin shpëtimtaret e artistit teksa nuk dihet arsyeja pse ishte në stacion policorë./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT