Web Analytics

Bën gjithmonë si grua e fort, por Loredana shfaq anen e saj të ndjeshme teksa prek të gjith me postimin e saj

Botuar nga: InfoKosova

Artistja e njohur, Loredana është një emër shumë i përfolur në botën e show bizzit.

Ajo është ndarë nga Mozziku dhe ka krijuar një lidhje të re dashurie.

Lori vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit ajo i ka prekur të gjithë me një dedikim emocionues për babain./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT