Web Analytics

Deklarata e Ledionit për Ilnisën që u bë virale në rrjet!

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e djeshme të gjithë vëmendjen në spektaklin e BBV3 e mori Ledioni, me opinionet e tij karshi banorëve.

Ne sot po veçojmë një deklaratë të Ledionit për Ilnisën që u bë virale në rrjete sociale.

“Mirë është që të jesh e sinqertë Ilnisa.

Nëse ti thua që dua ta nis nga Romeo, atëherë dili përpara, mos mbaj dy të pasme, një ta mbash dhe një ta çash dhe dua ta bëj ashtu.”, i tha Ledioni banores së BBV3./dritare

Të FUNDIT