Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

E papritur, Albina Kelmendi hyn sonte në BBVA 3

Spektakli më i ndjekur në Shqipëri, Big Brother VIP premton edhe këtë të shtunë t’ju mbërthejë para ekranit të Top Channel.

Me plot surpriza dhe të papritura, do të zbulojmë se kush do të largohet mes Eglës, Endrikut dhe Françeskës.

Pritet edhe një televotim për tre më të preferuarit dhe një formulë e re interesante nominimesh, për t’u mos u humbur.

Nga kush do të surpriozohet Heidi?

Vëllai i Madh ka rezervuar një surprizë emocionuese për të,ndërsa Pavarësinë e Kosovës do ta festojmë së bashku me Albina Kelmendin dhe Band.

Të fundit