Web Analytics

E papritur, Meritoni bën deklaratën e fortë për ish bashkëshorten e tij

Botuar nga: InfoKosova

Meritoni së fundmi i ka kërkuar falje dhe e ka falënderuar ish-bashkëshorten e tij.

Ai këtë e bëri në prag të festës së gruas, me lot në sy e me zë të dridhur.

Ai ndër tjera tha se ajo kujdeset shumë mirë për të birin e tyre.

Kjo ishte hera e parë që ai e përmend edhe emrin e Ergesës në “BBVA”./Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT