Web Analytics

Edi me foto mahnitëse krah babait dhe vëllaut të vogël

Botuar nga: InfoKosova

Eduard Kuci ishte ndër konkurrentët më të përfolur të sezonit të ri të ‘Përputhen’.

Megjithëse nuk i zgjati dhe u largua dy herë nga emisioni.

Ai ka një vëlla të vogël me të cilin shpesh sjell foto e video.

Por së fundmi ka zgjedhur që të sjell një foto krah babait e vëllaut dhe po duken familje e mrekullueshme./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të FUNDIT