Web Analytics

Ejola ‘çmend’ banoret me trupin e saj, zhvishet në bikini dhe futet në pishinë (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Ejola Doci u bë se fundi pjesë e Big brother Vip Albania 3.

Ajo hyri në te njëjtën natë me balerinin Graciano, shkruan InfoKosova.

Ditëve të fundit Erjola u shfaq e veshur me bikini teksa trupi i saj mori vëmendje të madhe.

Ajo u shfaq as seksi sa tundi të gjithë banoret./InfoKosova/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erjola Doçi (@doci.erjola)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT