Web Analytics

Fero tha se ajo nuk ka vend në xhenet, Arbenita nuk duron më

Pas ndarjes, Fero dhe Arbenita kanë nisur të thumbojnë njëri-tjetrin përmes rrjeteve sociale.

Më herët Fero deklaroi se i është përkushtuar fesë Islame dhe se i ka ndarë përfundimisht rrugët me Arbenitën, duke thënë se ajo nuk ka vend në xhenet marrë shkas nga ekspozimi i tepërt i trupit.

Pas këtyre deklaratave të Feros ka ardhur edhe një reagim i Arbenitës përmes Instagramit të saj, ku ka publikuar një meme që fokuson djemtë ballkanas 25 vjeçar të papunë, që mbahen nga nëna.

“Çfarë të them më tepër?”, ka shkruar ajo krahas postimit.

Shiko foton:

Nga rubrika