Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Gjoksi i shfaqur komplet i Kejvines ua hap sytë me mëngjes

Modelja seksi Kejvina Kthella po shijon pushimet në Meksikë.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet e veshur me veshje super të ngushtë.

Dukjen e kombinoi me grim të theksuar dhe flokët drejt ndërsa dukej plot shkëlqim.

Ajo që mori vemendje ishte gjoksi i saj teksa edhe e theksoj në mbishkrim “mos u hutoni shumë”./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit