Web Analytics

I dashuri Fifit dikur ishte në “lidhje dashurie” me këtë konkurrente të Përputhën

Botuar nga: InfoKosova

Adisi dhe Fifi janë çifti më i lakuar i momentit në mediat rozë.

Menjëherë pas daljes nga shtëpia e famshme Big Brother Albania, Fifi publikoj lidhjen e saj me djalin të cilin ja kishte marrë zemrën, shkruan InfoKosova.

Adisi nuk ishte emër i panjohur në mendiat rozë, kjo pasi ishte edhe burri i modeles shqiptare Adrola Dushi.

Gjatë sezonit të parë të emisionit Përputhen, konkurrentja Antoneta Koci, ishte ajo e cila u përfol për një lidhje dashurie me Patushin.

Koci dhe Patushi edhe pse mohuan një gjë të tillë, ata u fotografuan nëpër klubet e Shqipërisë shumë afër njëri tjetrit./InfoKosova/

Të FUNDIT