Web Analytics

I dashuri i Festës qenka më romantik se që e kemi menduar, asaj i bën një super-dhuratë

Botuar nga: InfoKosova

Festa Qoqaj është një personazh shumë i njohur për njerëzit që kalojnë kohë në rrjetet sociale.

Ajo është një ndër influenceret më të njohura në vend, e cila e ka provuar veten edhe në gazetari, ku nuk qëndroi gjatë.

Festa vazhdimisht merr vëmendjen me veshjet e saj dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo shihet se ka pranuar një buqetë me lule dhe duket tejet e lumtur me këtë gjë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT