Web Analytics

“Jam i sigurt që unë do e fitoj çmimin e madh”- Përplasen Meritoni dhe Juli

Botuar nga: InfoKosova

Aktori i humorit, Julian Deda ka shprehur bindjen se do të jetë ai fituesi i këtij edicioni të “Big Brother ViP”.

Gjatë një bisede, moderatori Meriton Mjekiqi e ka pyetur aktorin nëse i shikon vajzat e famshme si finaliste të “Big Brother VIP”, por aktori është përgjigjur se: “Nuk jepet si përgjigje pasi s’jam publiku”.

Ndërsa më pas, Jul Deda, shtoi se për një gjë është i sigurtë, që është pikërisht ai fituesi i çmimit prej 100 mijë euro.

“Unë shikoj vetëm veten time fitues, të tjerët nuk i shoh”, theksoi ai.

Biseda mes dy banorëve:

Meritoni: A i shef vajzat si finaliste

Juli: Kjo nuk jepet si përgjigje se s’jam publik

Meritoni: S’ka lidhje

Juli: Unë shikoj vetëm veten time fitues, të tjerët nuk i shoh

Meritoni: A e shikon se nuk i sheh vajzat si finaliste

Juli: S’dua të të jap përgjigje se nuk jam publiku

Meritoni: A e shef se nuk e beson

Juli: As për ty nuk e besoj more.

Ti duke e zgjat sa po e zgjat (Meriton qesh)

Juli: Pse je i sigurtë ë? A je a s’je

Meritoni: Unë jam fitues, si ti që thua këtë gjë

Juli: Unë jam i sigurtë për këtë gjë

Meritoni: Edhe unë jam i sigurtë që e fitoj

Juli: A e din ti se çfarë voton publiku ë?

Meritoni: A e din ti?

Juli: Po

Meritoni: Po edhe unë e di.

Të FUNDIT