Web Analytics

Jeta për të kish qenë, Blero shihet duke darkuar me të dashurën e re

Botuar nga: InfoKosova

Më shumë se karriera e tij muzikore, tërheq vëmendje jeta e tij private.

Kaq e vlen të thuhet, për tu kuptuar qartë që fjala është për Bleron, një nga personazhet më të njohur të showbizit.

Blero, vetëm pak kohë më parë la të kuptohej se mes tij dhe të dashurës, ka marrë fund çdo gjë, ama jo.

Me sa duket, këngëtari vazhdon të jetë në lidhje me “beben” e tij dhe se çdo gjë është në rregull, e po shkon mirë.

Çifti kanë darkuar bashkë në një nga restaurantet e njohura./kosovarja

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT