Web Analytics

Kaderi bëhet gati për martes, vetem Lumbardhin po e pret

Botuar nga: InfoKosova

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Kaderi më postimet e saj në mediat sociale merr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Ajo së fundi është shfaqur krejt ndryshe ku shihet në veshje tradicionale.

Kujtojmë se Kaderi dhe Lumbardhi kanë filluar romancën e tyre në shtëpinë me të famshme në vend e qe pritet të vazhdojnë edhe jashtë formatit.

Modelja ishte komplimentuar tej mase, ku kishte edhe komente të tipit “Nusja Lumit”.

Ju pëlqen paraqitja saj?

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT