Web Analytics

Kështu humbi kontrollin Big Mama në dasmë, ja çfarë bënë

Botuar nga: InfoKosova

Big Mama humb kontrollin në dasmë, ja çfarë bënë.

Sezoni i dasmave është tejet i ngarkuar edhe për këngëtaren Big Mama.

Ajo në një dasmë përveç këngës, filloi edhe ti bie tupanit.

Bigi me energjinë dhe pozitivitetin që ka përçon te gjithë dasmorët ndjesi të mirë.

Këtu duket se nga dëshira e madhe, humbi kontrollin dhe mori tupanin për një atmosferë edhe më të mirë,shkruan Kosovarja.

Shiko foton:

Të FUNDIT