Web Analytics

Konfirmohet, ish i dashuri i Sarës do të bëhet pjesë e BBVIP Albania

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari Endrik Beba bëhet e ditur se do të jetë banori më i ri i Big Brother VIP Albania 3.

Ai u prezantua sot në Fan Club, duke njoftuar se do të bëhet pjesë e BBVIP Albania 3 të martën.

“Jam shumë i lumtur që jam në Fan Club para se të hyj, jo pasi të dal.

Dua të ndryshoj jetën time.

Është një nga momentet e mia që të tregoj se kush jam”, tha ai.

Ai tregoi se me Sara Gjordenin ka pasur një histori dashurie në vitin 2015, e cila kishte nisur në atë vit dhe kishte përfunduar brenda një periudhe të shkurtër.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT