Web Analytics

Mbërrin zarf i zi në BBVA pak orë para prime

Botuar nga: InfoKosova

Vetëm pak më parë banorët e Big Brother VIP Albania janë habitur, teksa pa kuptuar një zarf i zi kishte mbërritur në shtëpi.

Pasi e shohin, me të bërtitura lajmërojnë edhe të tjerët nëpër shtëpi, por askush nuk e ka lejen për ta lexuar.

Teksa nuk e dinë se çfarë përmban zarfi të gjithë janë në ankth, por një gjë dihet se diçka kanë bërë dhe për këtë Vëllai i Madh ka marrë vendim, të cilin për ta zbuluar mesa duket duhet të presim spektaklin.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT