Web Analytics

Me këtë personazh të njohur Arta Kabashi ngjason sonte

Botuar nga: InfoKosova

Arta Kabashi sonte ka vendosur të duket krejtësisht ndryshe nga banoret e tjera brenda shtëpisë se Big Brother.

Ndjekësit e saj e krahasuan atë me Borëbardhën e filmave vizatimor.

Arta me një fustan te kaltër e kuruar deri në detaj duket tejet e bukur dhe elegante.

Megjithëse këngëtaren e njohur audienca e gjerë e admiron për zërin dhe këngët që i këndon cepave të shtëpisë./kosovarja

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT