Web Analytics

Meritoni hedh akuza të rënda ndaj produksionit të BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Një debat i fortë është zhilluar mes Meritonit dhe Julit, pasi ky i fundit e kishte ofenduar duke i thënë “A u dhj*eve”, gjatë një sfide në shtëpi.

E pas atij momenti situata të tensionuara kanë vazhduar mes tyre.

“Shpesh here ti nuk mendon me menyren se si i thua batutat, ti nuk mendon”, tha Meritoni Julit.

Juli tha se ishte një batutë.

Madje Meritoni hedhi akuza se Juli favorizohet nga produksioni, e duke e vazhduar se Juli po e di edhe orën në shtëpi.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT