Web Analytics

Momente intime në shtrat mes Heidit dhe Romeos në BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Në një nga këto mbrëmje të qeta në shtëpinë e Big Brother VIP, Romeo dhe Heidi kanë ndarë disa momente të ngrohta dhe intime, duke shtuar një tjetër faqe në historinë e tyre të ndërlikuar brenda lojës.

Të shtrirë secili në krevatin e vet, ata kanë shkëmbyer fjalë të ëmbla dhe ndjenja të thella.

Romeo nuk i ka mbajtur dot për vete ndjenjat e tij të fshehta dhe ka rrëfyer për Heidin dëshirën e tij të madhe ta shohë atë në altar në vend të Ilnisës.

“Do ishe shumë e bukur, do ngjaje shumë bukur,” i tha Romeo, duke shtuar se ka shumë dëshirë ta përqafojë.

e

Pas një shkëmbimi të shikimeve dhe mendimesh, Heidi e pyet Romeon se çfarë po mendon, dhe pas një heshtjeje të vogël, Romeo zbërthen mendimet e tij.

“Po mendoj sa bukur do ngjaje ti sot atje lart.

S’po tallem”, thotë ai me një ton të sinqertë.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT