Web Analytics

Motra e Rinës ‘vizaton’ pjesën intime me veshje të ngushtë

Botuar nga: InfoKosova

Motra e këngëtares Rina Balaj, Rudina tashmë është emër i njohur për publikun.

Me fotot e bukura që sjell në rrjete sociale ajo ka fituar shumë ndjekës.

Së fundmi publikoi një foto të re veshur në rroba të ngushta sportive.

Dhe duke vënë në pah format e bollshme trupore ajo duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT