Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Ndodh ajo që nuk pritej mes Eglës dhe Meritonit!

Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi duket se i kanë rregulluar raportet mes tyre.

Dyshja kanë qenë ndër banorët e “Big Brother VIP 3” që kanë patur më shumë përplasje me njëri-tjetrin, por jo më!

Nën ritmin e muzikës, Meritoni dhe Egla kanë shijuar një vallëzim së bashku.

Ishte Meritoni ai që e ftoi Eglën në një vallëzim, teksa kjo e fundit pranoi me kënaqësi.

Shiko videon:

Të fundit