Web Analytics

Nora dhe Roberti përsëri bashkë?

Nga: InfoKosova

Nora dhe Roberti, edhe pse i kanë ndarë rrugët si çift, ata po i bashkon një arsyeje.

Çifti se bashku po festojnë ditëlindjen e vajzës së tyre Renne.

Në raste festash ata shihen të bashkuar duke dhënë një shembull të mirë të çiftet e ndara që kanë fëmijë.

Renne, dje festoi tetë vjetorin e lindjes./kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Nora dhe Roberti përsëri bashkë?

Nga: InfoKosova

Nora dhe Roberti, edhe pse i kanë ndarë rrugët si çift, ata po i bashkon një arsyeje.

Çifti se bashku po festojnë ditëlindjen e vajzës së tyre Renne.

Në raste festash ata shihen të bashkuar duke dhënë një shembull të mirë të çiftet e ndara që kanë fëmijë.

Renne, dje festoi tetë vjetorin e lindjes./kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT