Web Analytics

Nuk do ta besoni sa vjeçare është vajza e madhe e Robert Berishës

Botuar nga: InfoKosova

Robert Berisha është një nga artistët që kohë të madhe i kushton edhe familjes.

Ai së fundmi tregoi se vajza e tij e madhe Arona, e cila jeton në Londër mbush plotë 19- vite jetë.

Roberti tregon se edhe pse ajo nuk është rritur me të, ai e do dhe e përshëndet shumë.

Kujtojmë që Roberti tani kohë shumë të madhe i kushton vajzës së tij të vogël Renne./kosovarja

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shpend Lipa (@shpnd)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT