Web Analytics

Nuk do t’iu besoni syve, me këtë veshje shfaqet në publik Altuna Sejdiu!

Botuar nga: InfoKosova

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është një nga këngëtaret mjaftë të përfolura, ajo si nënë e dy fëmijëve, është dhe shumë aktive në rrjete sociale.

Shpesh ajo ndan imazhe te ndryshme nga perditshmeria e saj me fansat te cilet e percjellin ne secilin hap.

E se fundmi Tuna ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me stil unik, me këtë veshje ajo ka habitur edhe fansat e saj.

E kuruar deri ne detajin e funfit kengetarja e njohur po shkëlqen edhe në këtë stil interesant të veshjes.

Shiko foton:

Të FUNDIT