Web Analytics

Nuk ndalet, Santiana thumbon live Bucin dhe Veronen: O more qyqan…

Botuar nga: InfoKosova

Gjatë qëndrimit të saj në Big Brother Vip Kosova, Santiana kishte rikthyer këngën 8 me 2 nga Sinan Hoxha.

Më këtë këngë thumboj në një rast Bucin pas hyrjes së Verones në shtëpi, gjithashtu edhe Adrin me Ilirjanen, shkruan InfoKosova.

Ajo nuk përtoj dhe këtë pjesë e këndoj live e cila u dok si një thumb ndaj Bucit dhe Verones.

Vlerësoje vet./InfoKosova/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shpend Lipa (@shpnd)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT