Web Analytics

Pas 10 vjetësh Lewandowski martohet sërish me gruan e tij!

Botuar nga: InfoKosova

Robert Lewandowski dhe gruaja e tij Ana, janë martuar sërish.

Ata në muajin qershor festuan 10-vjetorin e kurorëzimit të dashurisë së tyre.

Në llogarinë e tij në Instagram, “bomberi” polak shkroi:

“E bëmë përsëri”.

34-vjeçari ka dy vajza, Klarën gjashtëvjeçare dhe Laurën trevjeçare.

Çifti mori shumë urime për këtë hap të ndërmarrë.

Shiko Fotot:

Të FUNDIT