Web Analytics

Pas debatit me Gracianon, ja çfarë po bën Romeo gjatë publicitetit

Botuar nga: InfoKosova

Gjatë spektaklit Romeo dhe Graciano debatuan ashpër ku ky i fundit e kishte akuzuar se nuk e lejon të flas Heidin.

Andaj gjatë publiciteti Romeo qëndron i vetëm në verandë.

Mesa duket finalisti këto akuza nuk po i përballon lehtë./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT