Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Patrisi konfirmon ndarjen nga Tuna, publikon foto me tjetër grua

Tuna dhe Patrisi janë ndër çiftet më të përfolura në publik.

Ata kanë bashkë dy fëmijë, por përflitej se janë ndarë.

Sot Patrisi ka publikuar një foto me një grua tjetër.

Mos kjo është një konfirmim i tij për ndarjen nga Tuna dhe konfirmim për një lidhje të re?/ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit