Web Analytics

Plas sherri në BBVA, Graciano përplaset ashpër me Romeon

Botuar nga: InfoKosova

Një debat i ashpër është zhvilluar mes aktorit Romeo Veshaj dhe balerinit Graciano Tagani në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania 3’.

Ishte Romeo ai që provokoi Gracianon duke i thënë se ka shokë, dhe bëri që ky i fundit të shpërthente kundër tij.

Por aktori nuk e la me kaq, duke e quajtur ‘vampir’.

Ndërsa balerini i tha se është aktor për çmimin Oscar.

Graciano: Po vampir jam unë, se jam njeri me zemër

Romeo: Jeton këtu në shpi duke i thithur gjakun të tjerëve

Graciano: Nuk i marr për bazë ato që thua ti se ti nuk di ta çosh mendimin deri në fund, duke përmendur njerëz nga jashtë.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT