Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Sarës i ndodh e papritura në komunikacion, publikon foto

Sara Hoxha është ndër emrat më të përmendura në media rozë.

Ajo ka postuar një foto në instastory nga makina e saj, duke treguar një makinë tjetër.

Si duket dekorimi i makinës brenda me një figurë të frikshme, e ka frikësuar Sarën.

Shikojeni foton më poshtë dhe tregoni se a ju ka ndodhur e njëjta./kosovarja

Shiko foton:

Të fundit